APPM00485023102XY0
מק"ט מוצר של DigiKey
553-APPM00485023102XY0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-APPM00485023102XY0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-APPM00485023102XY0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APPM00485023102XY0
תיאור
CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 3A DCR 24mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
24mOhm
יצרן
Pulse Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
3A