LT1129CST-3.3#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1129CST-3.3#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT1129CST-3.3#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT1129CST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1129CST-3.3#TRPBF
תיאור
IC REG LIN 3.3V 700MA SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 700mA SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
LT1129CST-3.3#TRPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
70 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
90 mA
PSRR
64dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
30V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V