LT3060EDC-15#TRMPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT3060EDC-15#TRMPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT3060EDC-15#TRMPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT3060EDC-15#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT3060EDC-15#TRMPBF
תיאור
IC REG LINEAR 15V 100MA 8-DFN
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎8-DFN (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
LT3060EDC-15#TRMPBF דגמים
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
PSRR
60dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
45V
מארז‏ / תיבה
‎8-WFDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
15V