LTC4054ES5-4.2#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LTC4054ES5-4.2#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LTC4054ES5-4.2#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LTC4054ES5-4.2#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTC4054ES5-4.2#TRPBF
תיאור
IC BATT CHG LI-ION 1CEL TSOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען IC ליתיום יון TSOT-23-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LTC4054ES5-4.2#TRPBF דגמים
קטגוריה
מתח מארז סוללות
4.2V
יצרן
Analog Devices Inc.
מתח - הספקה (מקס')
6.5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הרכב כימי של הסוללה
ליתיום יון
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מספר תאים
1
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-5
זרם - טעינה
קבוע - ניתן-לתכנות
מספר מוצר בסיס
זרם טעינה - מקס'
800mA