Q22F5AGXXSG12AE
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3775-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F5AGXXSG12AE
תיאור
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM LDS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LED מחוון לוח ירוק מפוזר 12V 40mA מוליכי חוט - 7.87‏ אינץ' (200.00‏ מ"מ)
קטגוריה
מתח
12V
יצרן
APEM Inc.
זרם
40mA