Q22F5AYXXSY12AE
מק"ט מוצר של DigiKey
679-3785-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q22F5AYXXSY12AE
תיאור
LED PNL IND YLW DIFF 18MM LEADS
תיאור מפורט
LED מחוון לוח צהוב מפוזר 12V 40mA מוליכי חוט - 7.87‏ אינץ' (200.00‏ מ"מ)
קטגוריה
מתח
12V
זרם
40mA