Q12AB6FF15Q
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q12AB6FF15Q-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q12AB6FF15Q
תיאור
PHOTO SEN 15MM LO BIPOLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 0.591‏ אינץ' (15‏ מ"מ) NPN/PNP - מופעל-אור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q12AB6FF15Q דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
1.3ms, 900µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN/PNP - מופעל-אור
סדרה
מקור אור
LED
אריזה
שקית
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
67‏IP‏, IEC‏
שיטת חישה
שיכוך רקע
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 55°C
מרחק חישה
0.591‏ אינץ' (15‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V