Q12AB6FF30Q
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q12AB6FF30Q-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q12AB6FF30Q
תיאור
PHOTO SEN 30MM LO BIPOLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 1.181‏ אינץ' (30‏ מ"מ) NPN/PNP - מופעל-אור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q12AB6FF30Q דגמים
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 55°C
מרחק חישה
1.181‏ אינץ' (30‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V