Q4XFULAF310-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q4XFULAF310-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q4XFULAF310-Q8
תיאור
LASER ADJ SENSOR, 310MM, QD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישנים אופטיים 1.38‏ אינץ' ~ 12.20‏ אינץ' (4‏ ~ 31‏ ס"מ) אנלוגי יציאה
קטגוריה
מרחק חישה
יצרן
Banner Engineering Corporation
סוג היציאה
אנלוגי
סדרה
מתח - הספקה
12V ~ 30V
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C