SPAN-P10R-G18M-PNLK-PNVBA-L1
מק"ט מוצר של DigiKey
2171-SPAN-P10R-G18M-PNLK-PNVBA-L1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPAN-P10R-G18M-PNLK-PNVBA-L1
תיאור
SENSOR 145.04PSI M5 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 145.04PSI (1000kPa) ואקום זכר - M5 4mA ~ 20mA, 0V ~ 10V, 1V ~ 5V תיבת מודול עם תצוגה
קטגוריה
דיוק
±1.5%
יצרן
Festo Corporation
מתח - הספקה
15V ~ 30V
אריזה
בתפזורת
גודל יציאה
זכר - M5
סטטוס החלק
פעיל
סוג יציאה
מתוברג
סוג לחץ
ואקום
לחץ מקסימלי
217.56PSI (1500kPa)
לחץ פעולה
145.04PSI (1000kPa)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 50°C (TA)
סוג היציאה
זרם אנלוגי, מתח אנלוגי, NPN/PNP-NC/NO
מארז‏ / תיבה
תיבת מודול עם תצוגה
יציאה
4mA ~ 20mA, 0V ~ 10V, 1V ~ 5V