0679L6300-05
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0679L6300-05TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0679L6300-05CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0679L6300-05DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0679L6300-05
תיאור
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
תיאור מפורט
6.3 A 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
מודלים EDA/CAD
0679L6300-05 דגמים
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A AC, 300A DC
I²t התכה
8.3
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
125 V
התנגדות קרה DC
0.011 Ohms