0ACJ-3150-TE
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ACJ-3150-TETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0ACJ-3150-TECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0ACJ-3150-TEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ACJ-3150-TE
תיאור
FUSE BRD MNT 3.15A 350VAC 600VDC
תיאור מפורט
3.15 A 350 V AC 600 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
מודלים EDA/CAD
0ACJ-3150-TE דגמים
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
I²t התכה
3.0
סוכנות הרשאות
cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.520 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.199 אינץ'‏ x‏ גובה 0.199 אינץ'‏ (13.20‏ מ"מ x‏ 5.05‏ מ"מ x‏ 5.05‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
350 V
התנגדות קרה DC
0.039 Ohms