TR-1350HV3-15-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-TR-1350HV3-15-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-TR-1350HV3-15-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-TR-1350HV3-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TR-1350HV3-15-R
תיאור
FUSE BRD 3.15A 350VAC 600VDC SMD
תיאור מפורט
3.15 A 350 V AC 600 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
3.4
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.520 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.199 אינץ'‏ x‏ גובה 0.199 אינץ'‏ (13.20‏ מ"מ x‏ 5.05‏ מ"מ x‏ 5.05‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.039 Ohms
מתח נקוב - AC
350 V