0ZRB0300FF1A
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZRB0300FF1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZRB0300FF1A
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
מודלים EDA/CAD
0ZRB0300FF1A דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.681‏ אינץ' (17.30‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A