30R300UU
מק"ט מוצר של DigiKey
F2026-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30R300UU
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
10.8 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.756‏ אינץ' (19.20‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A