0ZRC0040FF1E
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZRC0040FF1E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZRC0040FF1E
תיאור
PTC RESET FUSE 90V 400MA RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 90V 400 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0ZRC0040FF1E דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
550 mOhms
יצרן
Bel Fuse Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.29 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מקס'
90V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
400 mA
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.122‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
800 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.532‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A