60R040XU
מק"ט מוצר של DigiKey
F2005-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
60R040XU
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 400 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
3.8 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
550 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.29 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
קוטר 0.299‏ אינץ' x‏ עומק 0.122‏ אינץ' (7.60‏ מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
400 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.532‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
800 mA
זרם - מקס'
40 A