0ZRS1000FF1A
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZRS1000FF1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZRS1000FF1A
תיאור
PTC RESET FUSE 32V 10A RADIAL
תיאור מפורט
קרמי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 32V 10 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
מודלים EDA/CAD
0ZRS1000FF1A דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
6 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
16 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
סוג
קרמי
מתח - מקס'
32V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
10 A
גודל / מידה
אורך 0.925‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (23.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
20 A
גובה - מקובע (מרבי)
1.098‏ אינץ' (27.90‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A