AHEF1000
מק"ט מוצר של DigiKey
AHEF1000HF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHEF1000
תיאור
PTC RESET FUSE 32V 10A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 32V 10 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AHEF1000 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
6 mOhms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
16 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
שקית
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מקס'
32V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
10 A
גודל / מידה
אורך 0.925‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (23.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
20 A
גובה - מקובע (מרבי)
1.098‏ אינץ' (27.90‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A