1.5SMBJ16CA-H
מק"ט מוצר של DigiKey
118-1.5SMBJ16CA-HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-1.5SMBJ16CA-HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-1.5SMBJ16CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMBJ16CA-H
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ57.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
57.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V