SZSMF36AT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11654TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11654CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11654DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZSMF36AT1G
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
תיאור מפורט
58.1V מלחץ3.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מתח - פריצה (מינ')
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V