15KPA066C-SD-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-15KPA066C-SD-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-15KPA066C-SD-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-15KPA066C-SD-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
15KPA066C-SD-Q
תיאור
TVS DIODE 66VWM 96.9VC DO218
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
96.9V מלחץ143.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-218
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
143.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
15000W (15kW)
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
66V
מארז‏ / תיבה
DO-218AB
מתח - פריצה (מינ')
66.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.9V