8.0SMDJ64CA
מק"ט מוצר של DigiKey
8.0SMDJ64CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
8.0SMDJ64CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
8.0SMDJ64CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8.0SMDJ64CA
תיאור
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
103V מלחץ77.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
77.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
8000W (8kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
64V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
71.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
103V