3269W-1-103LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3269W-1-103LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3269W-1-103LF
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 12.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3269W-1-103LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
12.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
10 kOhms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.170"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.32 מ"מ)‎
טולרנס
±10%