3269W-1-201LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3269W-1-201LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3269W-1-201LF
תיאור
TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 Ohms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 12.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3269W-1-201LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
12.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
200 Ohms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.170"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.32 מ"מ)‎
טולרנס
±10%