3296W-1-101LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3296W-101LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3296W-1-101LF
תיאור
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3296W-1-101LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
25.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
100 Ohms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%