3296W-1-102LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3296W-102LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3296W-1-102LF
תיאור
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
תיאור מפורט
1 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3296W-1-102LF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
התנגדות
1 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%