3296W-1-104ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-3296W-1-104ALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-3296W-1-104ALFTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3296W-1-104ALF
תיאור
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
תיאור מפורט
100 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3296W-1-104ALF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%