3296W-1-104R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 712
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 997
קיים במלאי: 10,324
קיים במלאי: 255
100 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
3296W-1-104R
מק"ט מוצר של DigiKey
3296W-1-104R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3296W-1-104R
תיאור
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
3296W-1-104R דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%