3314J-2-104E
מק"ט מוצר של DigiKey
3314J-2-104ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3314J-2-104ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3314J-2-104EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3314J-2-104E
תיאור
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms 0.25W, 1/4W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3314J-2-104E דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
100 kOhms
תצורת הסיומת
מוליך J
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.177"‎‏‏ × ‎0.177"‎‏ (4.50 מ"מ ×‏ 4.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%