SMF28A-T13
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMF28A-T13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMF28A-T13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMF28A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF28A-T13
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.4V מלחץ4.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
31.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V