3361P-1-102GLF
מק"ט מוצר של DigiKey
3361P-102GLFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3361P-102GLFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3361P-102GLFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3361P-1-102GLF
תיאור
TRIMMER 1KOHM 0.5W GULL WING TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms 0.5W, 1/2W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3361P-1-102GLF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
1 kOhms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.277"‎‏‏ × ‎0.264"‎‏ (7.04 מ"מ ×‏ 6.70 מ"מ)‎
טולרנס
±10%