3386P-1-105LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3386P-105LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3386P-1-105LF
תיאור
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 MOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
3386P-1-105LF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון עילי
התנגדות
1 MOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.375"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 9.53 מ"מ)‎
טולרנס
±10%