3500S-2-102L
מק"ט מוצר של DigiKey
3500S-2-102L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3500S-2-102L
תיאור
POT 1K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 10.0 סיבוב חוט מלופף 2W נעל הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3500S-2-102L דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
סיבוב
3600°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
חוט מלופף
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
1k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±3%
אורך מפעיל (Actuator)
0.813‏ אינץ' (20.64‏ מ"מ)
הספק (Watts)
2W