3540S-1-102L
מק"ט מוצר של DigiKey
3540S-1-102L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3540S-1-102L
תיאור
POT 1K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 10.0 סיבוב חוט מלופף 2W נעל הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3540S-1-102L דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
סיבוב
3600°
אריזה
מגש
חומר התנגדותי
חוט מלופף
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
1k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±5%
אורך מפעיל (Actuator)
0.812‏ אינץ' (20.63‏ מ"מ)
הספק (Watts)
2W