4114R-2-102LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4114R-2-102LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4114R-2-102LF
תיאור
RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±2% 125mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 13 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎14-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
4114R-2-102LF דגמים
קטגוריה
מספר פינים
14
יצרן
Bourns Inc.
הספק לרכיב
125mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז‏ / תיבה
‎14-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
התנגדות (Ohms)
1k
מארז ההתקן של הספק
14-DIP
טולרנס
±2%
גודל / מידה
אורך 0.765‏ אינץ' x‏ רוחב 0.300‏ אינץ' (19.43 מ"מ x‏ 7.62‏ מ"מ)
מספר הנגדים
13
גובה - מקובע (מרבי)
0.185‏ אינץ' (4.69‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
50ppm/°C