SIT8008AC-22-33E-4.608000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8008AC-22-33E-4.608000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8008AC-22-33E-4.608000
תיאור
MEMS OSC XO 4.6080MHZ H/LV-CMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.608 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFN‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
HCMOS, ‏LVCMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
4mA