4608X-101-472LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4608X-1-472LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4608X-101-472LF
תיאור
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 7 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 8-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
4608X-101-472LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
200mW
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
8-SIP
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז ההתקן של הספק
8-SIP
התנגדות (Ohms)
4.7k
גודל / מידה
אורך 0.798‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (20.27 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
טולרנס
±2%