4608X-102-330LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4608X-2-330LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4608X-102-330LF
תיאור
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP
תיאור מפורט
33 Ohm ±0‎‎Ohm 300mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±250ppm/°C 8-SIP
מודלים EDA/CAD
4608X-102-330LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
300mW
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C