SUP53P06-20-E3
מק"ט מוצר של DigiKey
SUP53P06-20-E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUP53P06-20-E3
תיאור
MOSFET P-CH 60V 9.2A/53A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 63
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 9.2A (Ta), 53A (Tc) 3.1W (Ta), 104.2W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SUP53P06-20-E3 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
115 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3500 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.1W (Ta), 104.2W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V