4610X-101-222LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4610X-1-222LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4610X-101-222LF
תיאור
RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 9 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 10-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
4610X-101-222LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
200mW
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
10-SIP
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז ההתקן של הספק
10-SIP
התנגדות (Ohms)
2.2k
גודל / מידה
אורך 0.998‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (25.35 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
טולרנס
±2%