4610X-101-332LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 470
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
3.3k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 9 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±100ppm/°C 10-SIP
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
4610X-101-332LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4610X-1-332LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4610X-101-332LF
תיאור
RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
4610X-101-332LF דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
200mW
יצרן
Bourns Inc.
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
10-SIP
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז ההתקן של הספק
10-SIP
התנגדות (Ohms)
3.3k
גודל / מידה
אורך 0.998‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (25.35 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
טולרנס
±2%