5.0SMDJ12A-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-5.0SMDJ12A-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-5.0SMDJ12A-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-5.0SMDJ12A-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ12A-Q
תיאור
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19.9V מלחץ252A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ12A-Q דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
252A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
19.9V