DMTH15H017LPSWQ-13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 2,500
גיליון נתונים
תעלת N 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1.5W (Ta), 107W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה PowerDI5060-8 (Type UX)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMTH15H017LPSWQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH15H017LPSWQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMTH15H017LPSWQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMTH15H017LPSWQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH15H017LPSWQ-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
50 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3369 pF @ 75 V
פיזור הספק (מקס')
1.5W (Ta), 107W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V