5.0SMDJ26A
מק"ט מוצר של DigiKey
118-5.0SMDJ26ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-5.0SMDJ26ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-5.0SMDJ26ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ26A
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ119A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ26A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
119A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V