5.0SMDJ36A-Q אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 2,491
גיליון נתונים
58.1V מלחץ 86.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
5.0SMDJ36A-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-5.0SMDJ36A-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-5.0SMDJ36A-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-5.0SMDJ36A-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ36A-Q
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ36A-Q דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
86.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מתח - פריצה (מינ')
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V