5-0SMDJ36AH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5-0SMDJ36AHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5-0SMDJ36AHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5-0SMDJ36AHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5-0SMDJ36AH
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.1V מלחץ86A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
86A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
40V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V