5.0SMDJ48CA
מק"ט מוצר של DigiKey
5.0SMDJ48CABBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5.0SMDJ48CABBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5.0SMDJ48CABBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ48CA
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
77.4V מלחץ64.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ48CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
64.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V