CD214A-T22CALF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 19,962
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 15,733
גיליון נתונים
35.5V מלחץ 11.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-214AC SMA
CD214A-T22CALF
מק"ט מוצר של DigiKey
CD214A-T22CALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD214A-T22CALF
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CD214A-T22CALF דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V