CD214C-T54CALF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
Bourns Inc.
קיים במלאי: 714
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 1,688
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 38,223
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 28
87.1V מלחץ 17.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
CD214C-T54CALF
מק"ט מוצר של DigiKey
CD214C-T54CALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD214C-T54CALF
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CD214C-T54CALF דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V